Si t`i kombinoni cizmet këtë vjeshtë!  

Ka disa mënyra sesi t`i kombinoni bukur këtë sezon cizmet e shkurtra.

  • Si një zonjë e vërtetë perëndimi: me fund dhe një pardesy të gjatë më kuadrate, suksesi është i garantuar!

  • Jepi forcë të bardhës: mos i shih me dyshim cizmet e bardha, sepse me kombinimin e duhur do të duken fantastike

  • Po të kuqet? Me dicka të kuqe poshtë dhe një pardesy të gjatë të zezë, do të tërheqësh padyshim vëmendjen!

  • Klasiket deri tek kyci shkojnë shumë me pantallona e bluzë të ngushtë, dhe një pardesy te bollshme lart

  • Stili i zyrës? Elegancë e thyer me sport

  • Seksi me taka të holla dhe pantallona me printe të ndryshme.

  • Smart casual- ja dhe varianti i rehatshëm, me xhinse të gjera, një pulovër me motive grafike dhe xhaketë të shkurtër

 

Previous ArticleNext Article