Aurela Hoxha “tërbon“ Marbella-n e Spanjës!

Në një mënyrë apo një tjetër, Aurela Hoxha arrin ta rrëmbejë vëmendjen. E shumëpërfolur për jetën luksoxe që bën, por edhe operacionet plastike, ajo nuk ngurron t`i ekspozojë hiret e veta.

Këtë gjë ka bërë dhe në Marbella të Spanjës, ku zhveshjen nuk  e ka lënë vetëm për në plazh, por edhe në rrugët e qytetit. Aurela shihet duke shëtitur me një fustan rrjetë, ndërkohë që njerëzit rreth saj janë të veshur normal( mbase ka qëlluar vendi aty xhanëm, se afër plazhit do jetë)…

Sigurisht, që disa sy janë mbërthyer pas saj. Veshja i tregon qartë format trupore dhe kushdo do të reagonte!

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article