Modelja këmbëngul se ka një super ushqim që rrit gjoksin! 0

Lajmin e ka publikuar The Sun, një gazetë serioze britanike, për aq sa ne dimë! Modelja Brigette Cooper , sipas saj, u tregoi 30.000 ndjekësve në Instagram se gjoksi iu u rrit me dy masa pasi mori rregullisht pluhur maca.

Ky pluhur prodhohet nga bima e maca-s, e cila rritet në Peru dhe thuhet të ketë veti “ magjike“ mbi energjinë dhe balancën e hormoneve në trup.

Australiania Brigette megjithatë tregohet e sinqertë dhe tregon se bashkë me të mirat, marrja e këtij pluhuri pati dhe disa efekte anësore të padëshiruara . Edhe pse ajo pjesa e gjoksit ishte e mirëpritur, shprehet ajo, më crregulloi ciklin menstrual.

 

Previous ArticleNext Article