Chrissy Teigen i pështiros fansat me këtë veprim; si mund ta bëjë një gjë të tillë? 0

Modelja e famshme, nënë e dy fëmijëve me John Legend e rrëfeu si pa të keq në një intervistë të gjatë veprimin e saj që shokoi fansat. Chrissy teigen thotë se kjo ishte një mënyrë e mirë për ta kapërcyer depresionin pas lindjes. Po cfarë bëri ajo në momentin që solli në jetë fëmijën e dytë?

32 vjecarja thotë se ka ngrënë placentën e vet!  Ndjekësit e saj nuk kanë faj që janë shokuar.

Edhe vetë gazetarja që e intervistonte mbeti e befasuar e u shpreh mjaft skeptike ndaj këtij veprimi. Chrissy e kaloi situatën me një batutë: “ Vërtet e ke? Nuk është normale kjo gjë? Sepse unë jetoj në Los Angeles dhe atje ështe zakonshme, madje  e pjekin dhe në skarë. Po deshe më vonë mund të provosh pak nga  e imja“, tha ajo.  Shakaja ishte e bukur, por prapë ca e vështirë të pranohet si ide.

 

 

Previous ArticleNext Article