Dashuri që nuk mbaron kurrë; Morena Taraku kujton të ëmën e cila nuk është më! 0

Morena Taraku është padyshim një nga modelet më të bukura shqiptare, dhe genet duket se i ka marrë nga nëna e saj, të cilën e ka humbur përpara disa vitesh. Vajza megjithatë nuk resht së postuari për të, dhe së fundi, ka zgjedhur ta kujtojë ditëlindjen e nënës me një bashkim fotosh, ku ngjashmëria e tyre duket tmerrësisht qartë! Gëzuar ditëlindjen gjysma ime. Mam”, -ka shkruar modelja dhe këngëtarja në krah të fotos që tregon gjysmën e fytyrës së saj dhe gjysmën e fytyrës së të ëmës, edhe ajo vetë një bukuri e rrallë.

Shumë prekëse, vërtet. Morena nuk resht së treguari se e kujton gjatë gjithë kohës dhe se dhimbja, është ende aty.

Previous ArticleNext Article