Noizy përvesh mëngët e gatuan për kolegen!

Shumë shpejti Noizy dhe Dafina Zeqiri do të sjellin bashpëunimin e tyre të parë së bashku dhe reperi duket se po e mban me të mira kolegen këngëtare!

Ai publikoi një video në rrjetet sociale ku shihet duke gatuar për të ftuarën speciale, Dafinën, dora vetë!

Foto nga ky moment i rrallë ka hedhur edhe ajo. Është mëse e qartë se bashkëpunimi do të jetë vërtet i frytshëm. Kur shkon kaq mirë në planin personal, normal që kjo do të reflektohet edhe tek ai profesional. Kureshtja shtohet!!!

Previous ArticleNext Article