Xhemi Shehu bën një koment të fortë për Olta Gixharin!! 0

Olta Gixhari është padyshim një nga femrat më joshëse të showbizit shqiptar.

Bjondja bukuroshe ka një hijeshi e stil të vetin, por mbi të gjitha, ka dhe një lirshmëri e një natyrshmëri që e bëjnë të pëlqyer gati nga të gjithë. Nuk është cudi pra, që sa herë Olta hedh dicka në rrjetet sociale, komentet vërshojnë nga të gjitha anët, përfshirë emrat e njohur.

Kështu ndodhi dhe në rastin më të fundit. Ledri Vula e Klodiana Shala janë disa nga emrat që I kanë bërë “like“ fotos që sapo kishte postuar. Olti Curri ndërkohë i ka lënë një koment:

“Sa e bukur je!“. Eshte normale që Olta të admirohet nga djemtë, por ajo që bëri më shumë përshtypje ishte reagimi i një tjetër bukurosheje të showbizit. Ne do të prisnim xhelozi mes vajzave, por jo, Xhemi Shehu përforëcon komentin e kolegut. Olti Curri, është pra është, – ka shkruar ajo.

Previous ArticleNext Article