Kim Kardashian hedh një foto të adhurueshme të bebusheve Kardashian dhe ne u velëm! 0

Ato kanë lindur me pak javë diferencë nga njëra-tjetra dhe ndaj nuk përbën habi që bebushet Chicago, Stormi dhe True të jenë si trinjakë. Kim Kardashian publikoi një foto të adhurueshme në Instagram të premten ku shihen tri vogëlushet e ulura pranë njëri-tjetrit.

“Trinjakët”- shkoi ylli 37-vjeçar i klanit Kardashian për vajzën e saj Chigago 7 muajshe që shihet e veshur me një bluzë të zezë teksa mban në duar një Pony. Vajza e Khloe Kardashian, True, 5 muajshe e veshur me një fustan me lule e ulur në mes dhe Stormi 7 muajshe, vajza e Kylie-t e veshur me një fustan të bardhë dhe atlete Nike.

Previous ArticleNext Article