Kim Kardashian poston në Instagramin e saj foton e këngëtares shqiptare 0

E famshmja Kim Kardashian sapo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram imazhin e këngëtares së njohur shqiptare. Bëhet fjalë për Anxhelina Hadërgjonaj e cila pasi është grimuar nga miku i saj më i mirë Ariel Tejada- njëkohësisht make up artisti i klanit Kardashian-Jenner, është përzgjedhur si e preferuara e Kim përsa kohë që ajo ka zgjedhur ta shpërndaj në Insta Story-n e saj. Make up-i i Anxhelinës është krijuar me produkte të linjës së Kim Kardashian dhe në mesin e mijëra vajzave që i përdorun ato, 37-vjeçarja ka zgjedhur t’i shfaq 117 milionë ndjekësve shqiptaren e njohur.

Previous ArticleNext Article