21 VIP-a shqiptarë, ja ku i takuam këtë të djelë! 0

Disa nuk i ndahen mëmëdheut ( përse jo në fund te fundit, kemi vende të bukura plot), të tjerë kanë lëvizur rreth e rrotull ( domethenë jo shumë larg, Itali e Turqi), por ka dhe nga ato që kanë zbarkuar këtë fundjavë në një vend të bukur aziatik. Ja si e kaluan  VIP-at shqiptarë të djelen:

Elvana Gjata duke bërë atë që i pëlqen shumë ( pervec muzikës): duke pozuar si modele!

Alketa Vejsiu, “në shtëpinë e dytë“ sic e quan ajo Italinë!

Eni Shehu nuk i ndahet Drimadhesit!

Po vëllezërit aq të dashur korcarë, Endri dhe Stefi? Në Mikonos, c`mrekulli!

Klaudia Pepën e gjejmë vetëm ( por super në formë) në qytetin e dashurisë, Paris!

Dua Lipa është një super fashionista në Singapor!

Dania Bazaiti qenka në Zvërnec!

Marina Vjollcën e dimë që eshtë në Kubë, por paska vizituar dhe shtëpinë e gjigandit të letrave, Ernest Hemingway

Ledri Vula ka shijuar ujin kristal të pishinave dhe bukuritë e Mikonos

Rudina Xhunga? Me vajzën, nga liqeni!

Me vajzën dhe Sonila Meco, në kinema!

Nuk do prisnim më pak nga Blendi Fevziu: duke vizituar Muzeun e Pafajësise ( reflektim I romanit me të njëjtin titull të Orhan Pamukut), Stamboll

Florian Agalliu paska qenë në Currila të Durrësit!

Luana Vjollca paska kaluar një super të djelë në Zvicër!

E thjeshtë, në ajër të pastër kjo e djelë e Viola Spiros!

Greta Koci, në kërkim të një kënge…

 

Jul Deda, duke shijuar mrekullitë e natyrës në Karaburun!

Armina Mevlani i është gëzuar mbështjellëses së re të telefonit me emrin e saj në të!

Rita Ora  e kaloi të djelën “ duke kuptuar se ka frikë nga kuajt“….

Eranda Libohova ishte e motrën e madhe ( dhe më pak të famshme) Shqiponjën!

E “mbytën“ gocat tona Singaporin, atje dhe Olta Boka!

Previous ArticleNext Article