Arbana Osmani nxjerr spotin, ja ku e gjen përfundimisht sezoni I ri! 0

Për të gjithë ata që pyesnin veten c`po bëhet me moderatoren e njohur të Top Channel, Arbana osmani, përgjigjen e dha vetë. Ajo postoi në Instagram spotin e ri te “ Dua të të bëj të lumtur“ dhe me nje mesazh të bashkangjitur, tregoi se emisioni rinis transmetimin duke filluar nga muaji janar. Arbana, si gjithmonë premton surpriza dhe me spotin e tij, në fillim na con në Toskanë të Italisë.

 

 

Previous ArticleNext Article