Edi Rama tregon më në fund qartë fytyrën e Zahos!

Pamë si e kaluan të djelën VIP-at e showbizit, por nuk i hodhëm një sy dhe pushimit të politikanëve. E djela e Edi Ramës solli këtë herë dicka të vecantë: kryeministri shqiptar i kaloi momentet e relaksit me të birin, Zahon dhe postoi në rrjetet sociale një video të fëmijës duke luajtur futboll. Fytyra e vogëlushit, të cilën përgjithësisht nëpër foto ai është përpjekur të mos e tregojë, këtu duket qartë.

Shefi i ekzekutivit ka nisur të bëhet me aktivë me fotot dhe videot e djalit të tij të vogël ku portreti i tij shihet gjithmonë e më qartë. Dhe nga sa na tregon, kujdeset shume jo vetem per inteligjencen, por edhe fizikun e te birit. Dhe ne, kenaqemi qe me ne fund, po e shuajme kureshtjen!

 Previous ArticleNext Article