Pasi folën të gjithë për dasmën është radha e Elitës!

Gjithë shtatori ka zjerë nga lajmet e martesës midis Gjikos dhe prezantueses së njohur Elita Rudi. Fillimisht u tha se dasma u anullua dhe nuk do të mbahej ndërsa javën që amë pas u bë publike ftesa e martesës së çiftit të njohur. Por vulën gjithçkaje ia ka vënë ditën e sotme vetë protagonistja e historisë.

Moderatorja e “Elite Show” sapo ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku shihen detajet e përzgjedhura nga çifti për ceremoninë. Në pamje shfaqet Elita teksa zbulon një kuti që mban përmbi emrin e dy të dashuruarve brenda së cilës fshihet një shishe “Rose” me një letër të mblredhur në krye. Me diçiturën “5” Elita sapo na konfirmoi se ajo dhe partneri i saj Asdreni i njohur në art me emrin Gjiko do të lidhin kurorë këtë fundjavë.

Ajo çfarë mbetet të konfirmohet është një tjetër lajm i shumëpërfolur, shtatzënia e moderatores.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article