Ekskluzive: Një tjetër largim! Prezantuesja e njohur largohet nga televizioni

Një ndër emrat më të spikatur në mesin e imazheve të reja në ekranet shqiptare ka bërë lëvizjen e rradhës në ekran. “Bordo” ka mësuar nga burime të sigurta se Sara Kolami, bjondja bukuroshe e është larguar nga televizioni InTV ku u shfaq që në daljet e saj të para televizive. Nuk dihet nëse arsyeja e kësaj lëvizjeje është ndonjë projekt i ri i Sarës në ndonjë televizion tjetër, por kjo mbetet për t’u parë në vijim

Ndonëse u gjend krejt papritur në televizion, duhet thënë se Sara arriti të rrëmbente vëmendjen e shikuesve dhe të kishte të ftuar në studion e saj një sërë emrash të njohur të showbizit.

Previous ArticleNext Article