Nevina Shtylla lë TV Klan për Top Channel, ja në cilin emision do ta shohim!!

Një foto e publikuar në rrjetet sociale e zbuloi se ku do ta shohim këtë sezon Nevina Shtyllën.

Drejtimin e “ Jo vetëm modë“ në Tv Klan do ta marrë Orinda Huta këtë radhë, ndërsa brunia simpatike u tha se po largohej prej këtij programi, pa sqaruar se cfarë kishte në plan saktësisht.

Epo,  ja dhe këtë tani e mësuam! Ajo do të drejtojë “Procesin“ në krah të Edi Manushit ( që nuk paska në plan të largohet sic u përfol) dhe të Fjoralba Ponarit. Emisioni i kushtuar sportit merr kështu një injektim “ gjaku të ri“. Duket interesante! 

Previous ArticleNext Article