Pas këpucëve, Elita Rudi na tregon fustanin që do të veshë ditën e dasmës!

Dita e madhe për moderatoren bukuroshe dhe reperin e njohur Gjiko është shumë pranë tashmë. Elita duket është në rregull me përgatitjet; ftesat paja, dhe se fundi këpucët “ Jimmy Choo“ i pamë e i admiruam.

Tani, brunia e këndshme po na shuan, të paktën pjesërisht, kureshtjen më të madhe: si do të jetë fustani i saj në ceremoni? Ajo ka postuar një foto në Instagram ndërsa mësuam dhe disa detaje: fustani, një krijim i “Geraldina Sposa“ është krejtësisht i personalizuar. S`ka më bukur për një nuse apo jo?Previous ArticleNext Article