Aktorja godet me shuplakë spektatoren që i ofendoi të birin me sindromën Down!

Aktorja ruse Evelina Bledans tregon shumë mirë për moshën e saj. Është 49 vjec dhe po pret fëmijën e tretë.

E ftuar në një emision live për te treguar pikërisht eksperiencën e një shtatzanie në këtë moshë, Evelina u përball me një situatë të cilën nuk e priste: një spektatore mori mifrokonin dhe i tha: është e rrezikshme të lindësh fëmijë nga mosha 35 deri ne 40, e jo më 49. C`të tha mendja? Do lindësh një tjetër fëmijë me sindromën Down? Askujt nuk i duhet një fëmijë I tillë, as shoqërisë dhe as ty!

49 vjecarja nuk duroi dot por u cua dhe e qëlloi gruan me shuplakë në mes te transmetimit!  “Me mua merru sa të duash, i tha ajo, po me fëmijën s`ke punë!!!“.Evelina ka një djalë të lindur në 2012-tën me këtë sindromë, ndërsa djali i madh Nicolai 24 vjec, aktualisht jeton në Izrael.

 

Previous ArticleNext Article