Modelja nuk e përmban veten?! ‘I dashuri’ shfaqet me të nxira në trup 0

Ata kanë qenë miq për vite me radhë por zërat për një romancë të mundshme nisën teksa dyshja Kendall Jenner dhe Anwar Hadid u fotografuan teksa shkëmbenin puthje pasionante gjatë një feste në muajin qershor.

Dhe duket se Kendall është ribashkuar me Anwar këtë të enjte, kur vëllai 19-vjeçar i Bella dhe Gigi Hadid mbërriti në Milano për Javën e Modës. I dashuri i përfolur i motrës së Kim Kardashian u pa me një shenjë të madhe të nxirë në qafë që me gjasa është shkaktuar nga partnerja e tij. Ajo që mund të thuhet me siguri është qe kjo foto ka zgjuar shpresat e fansave të çiftit për një lidhje tyren.

Nuk dihet nëse shenja është shkaktuar nga Kendall duke qenë se ajo është përfolur edhe për një lidhje me basketbollistin Ben Simmons kohët e fundit.

Previous ArticleNext Article