Aktori i njohur Amerikan këtë Halloween do të vishet si Meghan Markle! 0 345

Fotot e para të serialit të njohur Amerikan Modern Family më saktë të episodit të Halloween sapo janë zbuluar dhe Eric Stonestreet ose më saktë personazhi i tij në film, Cameron Tucker- do të jetë Meghan Markle këtë Halloween. Stonestreet mban veshur një rikrijim të veshjes së Dukeshës së Sussex në evenimentin Trooping the Colour stilim i Carolina Herrera.( Ky është fustani I cili ngjalli polemika te fansat mbretërorë pasi tregonte shpatullat e Meghan dhe ishtë i hapur më shumë se sa duhej për një pjestare të familjes mbretërore edhe pse në fakt nuk theu asnjë protokoll mbretëror.)Burimi/ELLE

Previous ArticleNext Article