S’po i besojmë syve! Nusja e Ermal Fejzullahut ka shkuar e veshur kështu në dasmë!

Ndonëse gjithë vëmendja në dasmën e Elita Rudit dhe Gjikos qëndronte tek dy protagonistës, në një dasmë e tillë nuk kishte se si të mos binin në sy edhe të ftuarit. Me qindra emra të njohur dhe personazhe publik ishin ftuar në ceremoninë e mbajtur të premten në Prishtinë për shkak edhe të karrierës dhe njohjeve të çiftit.

Emra si Nora Istrefi, Ledri Vula, Ermal Fejzullahu, Shprend Ahmeti (kryetar i Komunës së Prishtinës që celebrojë ehde në martesë çiftin) Labinot Gashi, Kida, Lumi B, Butrint Imeri etj ishin vetëm disa prej të ftuarve. Pr nëse meshkujt kishin zgjedhur të visheshin me kostumet klasike, vëmendja na shkoi te vajzat e ftuara e kryesisht te bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana. Në disa foto të postuara në llogarinë e saj në Instagram, Ariana shihet e veshur me një fustan elegant të kuq, të stiluar me gura dhe deri këtu s’ka asgjë të çuditshme por ecni pak më poshtë… 

Edhe pak më poshtë…STOP KËTU! Mos ka veshur gjë fustan me atlete Balenciaga?!

Mos vallë ka shkuar kështu në dasmë për shkak edhe se gjatësia e fustanit ja lejon komoditetin e mosdukjes së këmbëve? Apo e gjitha është në kuadrin e fotove e ajo më pas është ndërruar?

Sigurisht nuk kishte si të mos pikaste në ceremoni edhe këngëtarja seksi Nora Istrefi e cila kishte zgjedhur të vishte një fustan ngjyrë të kuqe bust e të shoqëruar me pelerinë e që i shfaqte në pah elegancën dhe trupin e saj seksi. Më poshtë shihni si u veshën disa prej të ftuarve në dasmë:

Nora Istrefi

Butrint Imeri

Ermal Fejzullahu, Ledri Vula dhe Lumi B

Labinot Gashi me bashkeshorten Qendresa Bajrami

Skerdi Ago me te dashuren

Aktorja Linda Jarani

Bash Buta

Previous ArticleNext Article