Aktori shqiptar ndan ciftin e njohur turk!!

Demet dhe Seçkin Ozdemir, dy prej aktorevë më të dashur për publikun turk dhe jo vetëm, i dhanë papritur fund lidhjes së tyre në një kohë kur nuk kishin shumë që e kishin bërë publike. Nuk besohet të jetë dicka kalimtare, sepse që të dy kanë fshirë fotot që kishin së bashku dhe kanë reshtur së ndjekuri njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Cfarë ndodhi?  Në shtypi vendas thuhet se shkak i ndarjes është bërë xhelozia e Seckinit ( të njohur për publikun shqiptar për rolin e Iljazit tek “ Shamikuqja) ndaj aktorit me origjinë shqiptare Can Yaman, në krah të të cilit Demet po interpreton në serialin “Erkenci kuç”.

Aktorja këmbëngul se ata janë thjesht miq, ndërsa Yaman vetë nuk është ndjerë ende për këtë gjë.

Previous ArticleNext Article