I dashuri i Lori Hoxhës poston foton e rrallë me të!!!

Është mjaft e kursyer në detajet e jetës së vet sentimentale trashëgimtarja e Top Channel. Por këtë herë ishte i dashuri i saj, Vis Bajraktari ai që na e shoi  kureshtjen me publikimin e një fotoje të rrallë dhe një momenti intimiteti të ciftit, ku të dy shfaqen më të dashuruar se kurrë!

Kanë shumë vite por lidhja e Visit me Lori Hoxhën duket se ecën për bukuri.Fotoja, të cilën Visi e ka hedhur në “SnapChat “ është shkrepur nga pasqyra e ashensorit. Në të, dy të rinjtë shihen duke u përqafuar, e djaloshi e ka marrë dhe një puthje plot dashuri!

Previous ArticleNext Article