Në vellon e Meghan ndodhej një detaj shumë romantik!

Edhe pse kane kaluar muaj nga dasma e Meghan Markle dhe princit Harry, ende dalin detaje të reja nga kurorëzimi i çiftit, për të cilat kureshtja është gjithmonë e madhe. Kësaj here ka qenë vetë Dukesha e Susexx që ka zbuluar një sekret të bukur që fshihej në vellon 5 metra të gjatë të fustanit të saj të nusërisë.

Në pjesën e brëndshme të vellos, është qendisur në ngjyrë blu një copë e vogël nga fustani që Meghan ka patur veshur në takimin e saj të parë me Harryn.

Ky detaj kaq i bukur dhe kaq romantik u zbulua vetëm 4 muaj pas dasmës.Previous ArticleNext Article