Dashuri portokalli: Stilet më vibrante për të përqafuar trendin  e kësaj vjeshte

Ndriçoni mbrëmjet e errëta duke përfshirë ngjyrën e ndezur portokalli në garderobën tuaj. Stilistët e njohur si ata të shtëpisë Franceze të modës Hermes dhe markës Italiane Moschino, e kanë përfshirë këtë ngjyrë në koleksionet e tyre më të fundit. Pse të mos vishni një xhaketë portokalli me një palë xhinse Boyfriend?

Më poshtë ju paraqesim disa nga veshjet që duhet ti keni në garderobën tuaj këtë vjeshtë.

 

Burimi/ELLEPrevious ArticleNext Article