Look-u aq i natyrshëm i Meghan Markle? Janë plot 10 vetë prapa që i bëjnë flokët, make up-in dhe.. shoqëri!!

Mendoni se është thjesht një artist i zoti që kujdeset për pamjen e dukeshës së Sussex-it? Mendojeni edhe një herë, sepse pas saj qëndron një ekip prej 10 personash detyra e të cilëvë është që bashkëshortja e princit Harry të duket dhe të ndihet sa më mirë që të jetë e mundur.

Ju duket e tepruar? Ok, shikoni listën:

Daniel Martin- artist make up-i

Violet von Westenholz – mikeshë dhe këshilluese për veshjetMillie Mackintosh – këshilltare bukurie

Amy Pickerill – asistente private

Samantha Cohen- sekretare private

Jason Knauf- përgjegjës për mediat dhe imazhin në shtyp

Miguel Perez – stilist flokësh

George Northëood- parukieri i besuar

Jessica Mulroney- mikesha stiliste

Misha Nonoo- mikesha socialite

Ndryshimi duket:

 

Sigurisht që ndryshimi kryekëput i jetës dhe përshtatja me një stil krejtësisht të ri do të ishte trazues për këdo, ndaj tregohet kujdesi maksimal që ish aktorja 37 vjecare të ndihet sa më mirë në gjirin e familjes mbretërore e përtej. Meghani vetë e tregoi ndërkohë se nuk po rri duarkryq, por po revolucionarizon edhe pamjen e Nottingham Cottage, i cili është kthyer prej disa muajsh në rezidencën e saj dhe Harry-t.

 

Previous ArticleNext Article