Soni Malaj shkëlqen në daljen publike me të fejuarin!

Daljet e tyre në publik janë të rralla, e ndoshta kjo është edhe arsyeja që kureshtja për të parë Soni Malaj krah të fejuarit të saj është përherë e madhe. kësaj here këngëtarja zeshkane nuk është treguar aspak e kursyer por sëbashku me Klevin ka marrë pjesë në eventin e hapjes së dyqanit të stilisit Joni Peçi, fundjavën e kaluar.

E veshur me një fustan të shkurtër tek i cili ishin ndërthurur ngjyra e bardhë dhe e zezë, Soni duket më shumë se e  mrekullueshme.

E sigurisht arsyeja e shkëlqimit të syve të saj  me siguri është djali në krahun e saj të djathtë, Klevi i cili prej 3 vitesh është ai që i ka vjedhur zemrën zeshkanes së skenës shqiptare. E duhet thënë që të dy bashka ata formojnë një çift shumë të bukur.Previous ArticleNext Article