Kim Kardashian shfaqet e tëra e veshur me para! 0

Mos vallë po tallet me ne Kim Kardashian? Madje a duhet të pyesim për këtë? (Sigurisht që përgjigjja është po.)Ylli I Reality Show doli mbrëmjen e kaluar e veshur me një pallto fustan dhe çizme të njëjta të mbuluara me para( printime parash në fakt, jo me para të vërteta.)

Në dorë ajo mbante një çantë gold që dukej si një qese me para. Ju kujtojmë se pasuria e saj arrin një shifër prej 350 milion dollarësh sipas revistës Forbes. Madje përveç veshjes së saj me printe parash ao doli nga një derë e cila ishte e zbukuruar me kartmonedha.

Një mënyrë për ta interpretuar këtë është se privilegji monetary I privon liderët tanë nga përgjegjësia morale dhe tjetra se asaj thjesht I pëlqen të tregojë se është e pasur.

Previous ArticleNext Article