Do të çuditeni kur të shihni çmimin marramendës të rrobave të banjos së Marina Vjollcës!

E gjendur me pushime në Bahamas me bashkëshortin e saj, reperin Getoar Selimi, Marina Vjollca çdo postim e më shumë po na kënaq syrin me fotot që publikoj në Instagram. Në morinë e shumë fotove që ajo po ndan me fansat dhe rrobave të ndryshme të rrobave të banjos ne na mbetën sytë të rrobat e banjos trup ngjyrë të bardhë me gura.

Faqja e njohur në Instagram “What they Wearin” që publikon edhe çmimet e veshjeve që veshin VIP-at shqiptarë na erdhi në ndihmë me një kërkim të bërë për Marinës dhe zbuluam se vetëm rrobat e banjës së prezantuese së njohur, të cilat janë të markës “La Perla”, kushtojnë plot 1145€ .

Krahas rrobave trup të plazhit Marina mban vënë edhe syzet që janë aksesori i saj i pandarë dhe që referuar po të njëjtës faqe kapin çmimin e 1135€.

Pra me një llogari të thjeshtë një e shkuar në plazh i kushton Marinës minimumi 2280€.

Previous ArticleNext Article