Si u veshёn gazetaret sportive nё dasmёn e koleges sё tyre; dalin fotot!!!

Moderatorja  e njohur sportive Vilma Masha kurorёzoi nё martesё lidhjen e saj disa vjecare tё dashurisё dhe dukej njё mrekulli me fustanin e bardhё!!Tё afёrm, miq dhe figura popullore tё ekranit ishin tё pranishёm nё ceremoni, ku nuk munguan padyshim as koleget e saj. Ashtu sic e donte rasti, ato kanё shkёlyqr me veshjet e tyre, tё cilat i zbuluam nga fotot e hedhura nё Instagram nga vetё Viola Spiro dhe Ilda Bejleri. Viola ka preferuar njё fustan mjaft tё shkurtёr me lule, i cili i tregonte kёmbёt shumё bukur, ndёrsa lart ishte mjaftueshёm i mbyllur e serioz ( njё balansim pra, pa ekspozime tё tepruara).

Zgjedhja e Ildёs ndёrkohё ishte njё kombinim bluzё e shkurtёr qё nxirrtё ne pah barkun dhe njё fund i gjatё poshtё gjurit prej dantelle tё zezё, kombinuar kёto me njё palё vёthё tё gjatё tё zinj dhe sandale elegante bardh e zi.

Tё dyja na pёlqyen; sa pёr nusen vetё, s`kemi c`tё themi pёrvecse: nuk prisnim mё pak prej saj!!!

Previous ArticleNext Article