Veshjet mё cool me “animal print“ qё ju duhen kёtё vjeshtё!!!

I kemi parё tё pёrdoren gjithmonё e mё shumё shpesh tashmё, edhe pse deri pёrpara pak kohёsh konsideroheshin njё tabu pёr “elitёn e modёs“, sepse njё vijё e lehtё fare i ndan kёto veshje eleganten nga vulgarja. Por me kombinimin dhe format e duhura, ato kanё rimarrё njё vёmendje tё madhe kёtё sezon. Ja si mund tё kombinohen me sukses:

Njё xhaketё me kёtё print shkon bukur me njё veshje tё thjeshtё elegante monokrom, dhe ndonёse mund ta ekzagjeroni me aksesorёt, flokёt e kapur thjesht e zbusin pamjen shumё

Duken tё vёshtira pantallonat me print leopardi, por njё bluzё e bukur e thjeshtё sipёr dhe njё palё sandale tё holla elegante i balansojnё shumёNjё bluzё me “animal print“, e derdhur dhe e kapur nё bel ёshtё elegante vetё

Me kёtё kombinim, pellushi “leopard“ duket njё mrekulli

Kёto cizmet imitim lёkurё gjarpri por nё ngjyrё tё kuqerremtё, janё vёrtet “cool“.

Po me xhinse shkon? Ja, gjykojeni vetё!!

Canta imitim i lёkurёs sё zebrёs, duket mjaft interesante!

Pak tё guximshmё kёto kёpucё, por do t`i japin atё elementin pikant qё i mungon njё kombinimi tё thjeshtё

Na pёlqen dhe njё fustan i thjeshtё!

Dy printe tё ndryshme bashkё?? Super!!

 

Previous ArticleNext Article