Xhensila Myrtezaj tregon trupin, nё super formё vetёm disa muaj pas lindjes!! 0 710

Kujdesi pёr veten shpёrblehet mjaft mirё nё ditёt tona; njё dietё e balansuar ushqimore dhe ushtrimet fizike i kanё ndihmuar shumё femra ( e sidomos yjet qё i kanё tё gjitha mundёsitё) ta rimarrin shpejt peshёn qё kanё pasur pёrpara lindjes, e disa madje, arrijnё tё duken edhe mё mirё. Xhensila Myrtezaj duket bёn pjesё pikёrisht nё kёtё grup.Kёngёtarja postoi njё video nё rrjetet sociale ku shihet duke bёrё ushtrime ne palestёr; bluza e shkurtёr tregon qartё barkun e sheshtё e me muskuj.

Vajza e saj, Ajka erdhi nё jetё vetёm pak muaj mё parё, por Xhensila duket ka qenё e vendosur t`i rikthejё shpejt format e vjetra trupore dhe pёrpjekjet nuk i kanё shkuar dёm!!!

Previous ArticleNext Article