Elvis Pupa mohon rikthimin në Portokalli: “Rrofshi, por jo“!!!

Lajmi që Elvis Pupa do të rikthehej në “Portokalli“ mbushi internetin një ditë më parë. Ngazëllimi i fansave të spektaklit të humorit ishte i madh: Pupa ka realizuar disa prej roleve më pikante e mbresëlënëse të tij, të cilat kanë mbetur gjatë në kujtesë.

Por aktori vetë tregon se ndodhet në Amerikë dhe për momentin, nuk ka në plan të merret me ndonjë projekt artistik. Po me urojne shume miq ne lidhje me nje lajm qe po qarkullon ne internet se do te rikthehem ne Portokalli. Faleminderit per dashamiresine por une ndodhem ne U.S.A dhe nuk planifikoj te merrem me asnje projekt artistik per momentin.I uroj cdo shoë-u suksese dhe ju bej me dije se ne te ardhmen, do me shihni vetem ne projektet e mia PERSONALE! ka shkruar ai.

Previous ArticleNext Article