Eni Jani rrëfen se si i propozoi e para bashkëshortit Genc Fuga!

Çifti simpatik Eni Jani dhe Genc Fuga ishin të ftuar pasditen e së martës në programin Rudina ku rrëfyen historinë e bukur të dashurisë dhe për familjen që kanë krijuar si prindër të vajzave, Stina dhe Ajri.

Për ata që ende nuk  e dinë çifti treguan edhe një herë se  Fuga ka qenë profesori i Janit por që sigurisht gjatë auditorëve profesori nuk ka guxuar t’i thotë asnjë fjalë studentes së tij; ndaj atij do t’i duhej të mbaronte shkolla që të ndêrpritej përfundimisht raporti mësues- student për të nisur një raport të ri…Çifti rrëfeu se gjithçka nisi në shesh xhirim me vonë kur Genci ja kishte dhënë disa sinjale Enit; ndaj ajo me humor pranoi sot tek Rudina se ishte ajo që ja tha vetë e para.

“Sigurisht nuk ja thash me fjalë, por me vepra sepse e putha vetë e para”: tha aktorja. 

 

Previous ArticleNext Article