Janë prindër të një vajze 1-vjeçare; bashkëshortja e këngëtarit shqiptar në pritje të binjakëve

Në maj të vitit 2017 ata u bënë prindër për herë të parë me vajzën e tyre Amelia. Por duket se këngëtari Albatrid Muçiqi dhe bashkëshortja Egzona do të përjetojnë sërish shumë shpejt emocionet e bukura të të bërit sërish prindër, pasi bukuroshja Egzonë është sërsish në pritje të ëmbël, e burime për Prive bëjnë me dije kësaj here ajo pret binjakë.

Çifti deri më tani nuk e kishte bërë publik lajmin e shtatzënisë së dytë, ndërsa ditën e djeshme Egzona postoi foto në llogarinë e saj në instgram teksa i dallohej barku i rrumbullakosur. Urime familja Muçiqi për pjestarët e rinj që janë rrugës.

Previous ArticleNext Article