Kate Middleton i rikthehet detyrave mbretёrore nё super formё dhe me njё super thjeshtёsi!!! 0

Ёshtё e pamundur tё mos admirosh faktin qё pas tre fёmijёve ёshtё kthyer nё formёn e vet tё vjetёr. “Fundin e lejes sё lindjes“, Kate Middleton e shёnoi me njё takim me nxёnёs shkolle ku kishte veshur  pantallona tё ngushta dhe cizme qё  ka prej mёse njё dekade; thjeshtёsia e Dukeshёs qё kёrkoi t`i tregonte turmёs se ёshtё me kёmbё nё tokё, ishte e admirueshme.

Projekti , pjesё e tё cilit ishte dhe takimi me tё, i jep fёmijёve mundёsinё tё mёsojnё mё shumё pёr natyrёn e tё ndёrveprojnё me tё.

Po Kate na mahniti fare!! Si ka mundёsi qё ёshtё rikthyer kaq shpejt nё super formёn e mёparshme?? ( disa prej nesh nuk po heqin dot as kilet e plazhit!!!)).

Ngjyra e Dukeshёs ishin kёtё radhё kakija dhe kafja, ngjyrat e natyrёs nё vjeshtё. E kujdesshme pёr detajet apo jo?

Previous ArticleNext Article