Kate Moss me rrobebanjo: ja si duket në të vërtetë supermodelja pa photoshop!!! 0 1031

Me barkun e rrumbullakosur, trupin që nuk duket dhe aq i tonifikuar dhe nga pak celulit: Kate Moss në plazh nuk ishte ajo “sirena“ e revista të modës , një mishërim i elegancës dhe bukurisë që nuk venitet kurrë!!!Supermodelja 44 vjecare duket mjaft mirë praktikisht, por nuk është aspak perfekte. Ajo për cdo rast ndihej mirë me veten dhe është shfaqur super e relaksur në krah të të dashurit 31 vjecar, kontit Nikolai von Bismarck.

Me jahtin e tij, cifti ka ndaluar në Saint – Tropez, në jug të Francës. Kate ka hequr dorë prej disa muajsh nga stili i shfrenuar i jetesës e duket i ka hedhur pas krahëve ekzagjerimet. Modelja nuk e prek më alkolin me dorë dhe mëngjesin e nis me green juice e suplemente për të pastruar lëkurën.

Previous ArticleNext Article