Festё pёr Blendi Fevziun, vajza e vogёl mbush 3 vjec!!!!

Gazetari i njohur shqiptar ёshtё shumё i lidhur me tё dy vajzat e tij, Mishel dhe Alis.

Por Mishel ёshtё e rritur tashmё dhe cdokush do ta kuptonte fare mirё njё lloj dobёsie pak mё tё theksuar tё Blendi Fevziut pёr mё tё voglёn e familjes, e cila mbushi tre vjec.

Fёmija ёshtё gjithmonё bekim, por sidomos pas kaq vitesh, lumturia sikur shtohet. Ndaj nuk ёshtё cudi qё pёr festёn e Alis, gazetari nuk ёshtё kursyer. Fotoja qe ai ka postuar nё rrjetet sociale me vogёlushen nё krah, tё veshur si princeshё, tregon njё festё tё bukur tё organizuar jashtё, nё njё ambjent tё rregulluar me shumё kujdes nё mes tё gjelbёrimit.Previous ArticleNext Article