Nën 21 vjeç, këto janë 14 të famshmit që na gënjejnë për më shumë me pamjen e tyre!

Disa personazhe që i shohim prej kohësh në ekran, na duken sikur kemi një jetë që i shohim. Kështu, nëse dikush na pyet për moshën e tyre, pa dashur tentojmë të themi një numër që nuk korrespondon aspak me realitetin. E ç’mund të mendosh për një nga motrat e klanit Kardashian/Jenner, të cilat i kemi parë nga vegjëlia?

Për shembull, me gjithçka ka ndodhur së fundmi në jetën e Kylie-t, nga lidhjet e shumta, e deri tek ardhja në jetë e Stormi-t, të gjithë mendojmë se vetë ajo është mbi të 25-tat. Në fakt, Kylie ende nuk ka festuar 21-vjetorin, e kjo është e vërteta, sado që t’ju habisë. Të njejtën gjë mund të themi edhe për fëmijët e Ëill Smith, të cilët kanë qenë pa shkëputur në sytë e publikut. Tashmë, Jade dhe Ëilloë po shijojnë periudhën e adoleshencës, edhe pse shumica do të mundoheshin të provonin se motër e vëlla i kanë kaluar të njëzetat. Grimi i tepërt, sjellja prej të rrituri apo periudha e gjatë e punës si yll kinemaje – këto mund të jenë tre arsyet kryesore pse disa nga yjet tonë të preferuar ngjasojnë më në moshë nga ç’janë në të vërtetë.

Nëse dëshironi të surprizoheni edhe më tej, ju ftojmë të shihni 14 të famshmit nën 21 vjeç. Po, dhe ne u habitëm me disa prej tyre…!

Bella Thorne, 20

 

Willow Smith, 17

 

Kylie Jenner, 20

 

Elle Fanning, 20

 

Lily-Rose Depp, 18

 

Jardyn Woods, 20

 

Shanon Purser, 20

 

Shawn Mendes, 19

 

Ariel Winter, 20

 

Brooklyn Beckham, 19

 

Jaden Smith, 19

 

KJ Apa, 20

 

Yara Shahidi, 18

 

Chloe dhe Halle Bailey, 19 dhe 18
Previous ArticleNext Article