Blogerja shqiptare nё Amerikё e lё modёn, merret me njё gjё krejt tjetёr!!!

Lajmi i largimit tё saj nga Shqipёria bёri bujё tё madhe nё mediat rozё. Nё fund tё fundit, Estela Ujka, njё nga blogeret mё tё njohura nё vend, dukej se kishte njё jetё perfekte! Por sёrish ajo dhe i shoqi kanё menduar se mё e mira pёr familjen dhe fёmijёt ka qenё tё emigrojnё nё vendin ku tё gjithё tё huajt kёrkojnё ёndrrёn e madhe amerikane.

Ama atje ka punё, s`ka llafe. Estela duket e ka lёnё botёn e modёs pёr tu marrё me njё punё “ nё terren“ e jo mё prapa kompjuterit. “Jam shumë e lumtur që t’ju bëj me dije angazhimin tim të ri si PR në kompaninë @farranrealestateny. Farran është një brand që operon prej më shumë se 80 vitesh në Neё York si agjenci imobilare dhe investimesh. Jam e lumtur që do të jem pjesë e kësaj skuadre dhe jam e gatshme për sukses”, ka shkruar ajo nё rrjetet sociale. Ne i urojme qe ta arrije!!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article