Fansi e ngatёrroi me Klaudia Pepёn, ja si i pёrgjigjet Alba Hoxha!!

Prezantuesja e motit ёshtё pёrfolur shumё nё mediat rozё pёr lidhen e saj me Albi Nakon. Por koreografi ka qenё i martuar me Klaudia Pepёn, balerinёn joshёse qё po ` cmend“ Italinё.

Ndaj njё situatё mjaft delikate u krijua nё rrjetet sociale, kur njё ndjekёs pёrpiqet t`i bёjё Albёs njё kompliment por e ngatёrron me Klaudian. Ajo sidoqoftё nuk e ka dhёnё veten dhe i ёshtё pёrgjigjur me qetёsi se nё fakt, ёshtё Alba, duke e shoqёruar komentin me disa ikona tё qeshura. Ndjekёsi shfajёsohet duke thёnё se ishte njё lapsus, por Alba nuk e vazhdon mё bisedёn. 

 

Previous ArticleNext Article