Kristen Stewart, e vёrteta e dashurisё me Robert Pattinson: ”Ishte…..“`

Pёr ca kohё, ishin njё nga ciftet e artё tё Hollivudit. Arsyeja gjendet pdyshim tek suksesi i madh i serisё “ Twilight“. Pasioni i zjarrtё nё ekran i Bella Swan me Edward Cullen u shndёrrua nё njё histori dashurie edhe nё jetёn reale. Cifti rezistoi 4 vjet  e kishte madje edhe nje emёr: Robsten.

Por kёtё lloj presioni, Kristen nuk e pёrballoi dot. Njerёzit donin aq shumё qё unё dhe Robert tё ishim bashkё saqё ё shndёrruan marrёdhёnien tonё nё njё produkt marketing, rrёfeu aktorja. “Nuk ishte mё reale. Dhe mua filloi tё mё pёshtirosej e gjithё kjo. Nuk dua tё jem pjesё e njё historie tё tillё vetёm sepse ka vlerё pёr tabloidёt“.

Qё prej ndarjes nga Robert nё 2012-tёn, Kristen kishte refuzuar tё fliste nё shtyp mbi lidhjet e saj intime. 

Previous ArticleNext Article