Si ishin veshur yjet në prezantimin e koleksionit të ri të Louis Vuitton!! 0

 

Cate Blanchett, Alicia Vikander, Léa Seydoux, Catherine Deneuve, Sophie Turner, Joe Jonas, Isabelle Huppert, Laura Harrier, Thandie Newton, Shailene Woodley, Adèle Exarchopoulos, Spike Lee, Justin Theroux, dhe lista e yjeve të pranishëm në prezantimin e koleksionit pranverë-verë 2019 të Louis Vuitton, vazhdon akoma. Eventi u zhvillua ne muzeun e famshëm të Luvrit. Cate Blanchett kishte zgjedhur ne kombinim androgjen për këtë rast; Sophie Turner dukej “e egër“ me cizmet e zeza sipër gjurit; Thandi Newton më elegante; fantastike canta e Lea Seydoux edhe pse nuk jemi shumë të sigurtë për ato pantallonat e bardha; Justin Theroux sikur sapo kishte zbritur nga motori; Nina Dobrev dukej thjesht dhe bukur me fustanin e shkurtër të bardhë me pala dhe cizmet sipër kycit; po këto cizmet e zeza mbi gju dhe me takë sport ishin gjithandej: ja cfarë u dashka të blejmë patjetër këtë sezon që të jemi avangardë!!

Justin Theroux
Adèle Exarchopoulos
Previous ArticleNext Article