Kush ёshtё Allegra, vajza miliardere e Donatella Versaces, dhe sёmundja e rёndё e saj!

Allegra Versace nuk ёshtё vetёm e bija e Donatelёs ( dhe mbesa e gjigandit tё modёs, Gianni); ajo ёshtё dhe njё aksionere e kompanisё dhe ashtu si e ёma do tё vazhdojё tё mbetet pjesё e saj edhe pas blerjes nga Michael Cors. Por Allegra nuk ka qenё njё trashёgimtare pasive e njё perandorie tё tillё tё botёs sё modёs; ajo ёshtё njё sipёrmarrёse e mirёfilltё qё ka arritur t`i ndryshojё politikat e firmёs duke shtuar shitjet.

Ama ne shumё gjёra nuk i kemi ditur pёr tё sepse Allegrёs nuk i pёlqen tё afishohet; nuk dёshiron qё tё flitet pёr tё. Dhe njё nga arsyet mund tё jetё sёmundja. Jeta e vajzёs sё pasur nuk ka qenё e gjitha fushё me lule; pёr 10 vjet ajo ka luftuar me anoreksinё e kjo e goditi shumё fort. Fotot e tregonin krejtёsisht tё transformuar vajzёn “qё supozohej t`i kishte tё gjitha“, dhe pas trajtimesh mjekёsore pafund dhe nje periudhe pushimi absolut, mezi arriti ta merrte veten, por sёrish edhe sot, ka tmerr tё tregojё foto e veta e nuk ёshtё aktive nё rrjetet sociale.Previous ArticleNext Article