Alba Hoxha shenjestrohet nga ndjekёsit: mbylli dollapin me kёmbё, por ata vunё re dicka tё pakёndshme!!

E shumёpёrfolur nё mediat rozё pёr historinё me Albi Nakon, Alba Hoxha vazhdon tё rrёmbejё vёmendjen, kёtё herё pёr njё arsye krejt tjetёr. Prezantuesja e motit ёshtё mё sё pari njё balerinё. Kёtё brunia simpatike ka dashur ta tregojё edhe pёrmes videos sё fundit tё postuar nё Instagram ku me njё lehtёsi shumё tё madhe, mbyll me kёmbё kanatin e sipёrm tё dollapit tё kuzhinёs. Dicka qё jo tё gjithё do ta bёnim dot, tё paktёn jo pa u shtrembёruar. Por ndjekёsve tё saj nё rrjetin social nuk i ka shpёtuar njё detaj interesant: corapet e bardha tё vazjёs, poshtё ishin nxirё! Ndaj dhe disa nga komentet ishin: “Alba, laj corapet ose laj shtёpinё se e paske pis!!

 

View this post on Instagram

 

A Dancer’s life is sweet ?

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

Previous ArticleNext Article