Arbana Osmani, provokuese edhe pa make up! 0

Kush tha qё joshёse je vetёm atёherё kur je nёn pushtetin e make up-it? Arbana Osmani na tregoi se edhe e palyer fare e madje edhe e skuqur prej trajtimeve , duket goxha sensuale, e shtrirё ne shtratin e njё qendra estetike. Duke u llastuar, ka shkruar moderatorja e njohur poshtё fotos qё e tregon tejet tё relaksuar.

Nuk ёshtё hera e parё nё fakt qё Arbana del nё publik e palyer; ajo duket goxha pa komplekse dhe nё pёrgjithёsi nuk ekzagjeron, por kёtё herё e kapёrceu veten me kёtё postim.

 

Previous ArticleNext Article