Edhe Ermal Mamaqi tregon Sia-n, por pak fare ama!! Vajza qenka rritur shumë!

Disa VIP-a kanë nisur të dorëzohen e t`i tregojnë fëmijët , të tjerë vazhdojnë të këmbëngulin tek ideja e privatësisë dhe Ermal Mamaqi është një prej tyre. Moderatori dhe e shoqja, Amarda Toska janë treguar gjithmonë mjaft të kujdesshhm kur vjen fjala tek mosekspozimi i vajzës, e madje fytyrën e saj e mbajtën më kujdes të fshehur edhe në fotot e ditëlindjes së vëllait  të madh, Joelit.

Këtë herë, Ermali publikoi një foto të tij me Sia-n në krah, por ndonëse sërish nuk e ka nxjerrë fytyrën e vogëlushes,  vetëm flokët e saj të kapur bishtalec, ne krijuam një ide sesa është rritur vajza.

Ami e solli në jetë vajzën në 12 mars, dhe që ditën e parë ajo u bë menjëherë e famshme, kjo sigurisht, falë prindërve të saj!

Previous ArticleNext Article