Luana Vjollca hap sondazh për të lyer flokët: “bjonde apo brune“? Ja përgjigja që mori !!

Luana Vjollca duket se i vlerëson shumë ndjekësit e saj. Padyshim, ushtritë e fansave janë një bekim për VIP-at të cilët përpiqen të mos i zhgënjejnë e mundësisht të ndërveprojnë me ta. Luana ka bërë të njëjtën gjë me “mini-sondazhin“ e saj . Moderatorja tregon se e ka menduar një lloj ndryshimi të fortë, dhe përmes një postimi ku shihet duke lyer flokët pyet nëse do të jetë brune apo bjonde. Me pak fjalë, kërkon të testojë opinionin. E kishim harruar si ka qenë brune sepse bjondja në fakt i shkon shumë.

Përgjigjen e fansave e tregon qartë rezultati i postuar në foto. Kanë të drejtë thoni ju?Previous ArticleNext Article