Vajza e ish presidentit Bush, njё nuse super e thjeshtё, por mjaft elegante!

Barbara Bush, vajza e ish presidentit tё Shteteve te Bashkuara tё Amerikёs, George Bush lidhi kurorё me tё fejuarin e saj, skenaristin Craig Coyne nё njё ceremoni tepёr intime, por mjaft tё kёndshme. Nusja ishte rrёzёllitёse nё thjeshtёsinё e saj.

Tё pranishёm nuk ishin mё shumё se 20 familjarё, njё dasёm kjo tmerrёsisht modeste (sidomos krahasuar me kёto tonat). Eventi u organizua nё Kennebunkport, Maine, nё kopshtin e prapёm qё sheh pёr nga oqeani.Edhe vetё Barbara i bёri episodit aspak tё bujshёm njё koment fare modest: “ njё ceremony shumё e shkurtёr dhe e ёmbёl, shkroi 36 vjecarja. Epo, nё fund tё fundit ёshtё cilёsia ajo qё ka rёndёsi, apo jo?

Previous ArticleNext Article