Femrat e lindura në këto pesë shenja horoskopi, nuk do të kthehen asnjëherë tek ish i dashuri!

Ndarjet nxjerrin në sipërfaqe shpeshherë ndenja të caktuara, të cilat as që i dinim se i kishim. Disa persona megjithatë janë më të lëkundur dhe dashuria për ish partnerin është mjaftueshëm e fortë sa për t`i shtyrë sërish drejt krahëve të tij. Por kjo nuk ndodh me femrat e këtyre pesë shenjave:

Luani – ashtu sic e thotë dhe emri vetë, të lindurat e kësaj shenje janë dominuese në shumë aspekte të jetës; kanë besim tek vetja dhe duan të trajtohen si “mbretëresha“. Nëse lëndohen, do të bëjnë të pamundurën të tregojnë se janë të forta.

Akrepi- nuk do ta hedhin më kurrë shikimin prapa. Nuk do t`i japin asnjë shans ish të dashurit

Shigjetari- për këtë shenjë, jeta kalon shpejt ndaj mënyra më e mirë për ta jetuar është të mos shohësh nga e kaluara, pavarësisht situatës. Nuk kanë asnjë predispozitë për të ofruar një shans të dytë.Bricjapi- janë njerëz që njihen për dëshirën që t`i kenë gjërat nën kontroll, sidomos kur flitet për marrëdhëniet. Nëse arrin të gënjesh një Bricjap, nuk ka për të ta falur kurrë.

Ujori- femrat e Ujorit nuk para i shfaqin emocionet e tyre, por një gjë është ë sigurtë: nuk bëjnë kurrë kompromise.

Previous ArticleNext Article