Klea Huta poston foto të Elgitit në shtrat!

Janë një prej cifteve më të dashur të publikut shqiptar, por deri vonë kanë qenë tejet të rezervuar me fotot e në përgjithësi, me afishimin e lidhjes së tyre. Megjithatë, sidomos që prej rrugëtimit në Amerikë Klea dhe Elgiti e “ kanë lëshuar dorën“. Moderatorja bukuroshe së fundi është bërë edhe më e guximshme e ka ndarë me ndjekësit në Instagram foton e Elgitit duke fjetur.

Për një kohë të gjatë, dyshja simpatike u përpoq ta mbante të fshehtë lidhjen, por tani ata shfaqen bashkë kudo. Të dyve u ecën ndërkohë mirë edhe jeta profesionale; i riu është I njohur për kompozimet e tij për artistë të tjerë dhe këngët i janë pëlqyer mjaft nga publiku, ndërsa projekti i fundit i Kleas titullohet “Bla bla bla“ dhe ajo pret që të shkojë mjaft mirë.